Wypoczynek

Grodno – Dwór to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek. W ofercie noclegowej znajdują się pokoje gościnne i apartamenty dla gości. Wspaniały relaks w wyremontowanych piwnicach dworu pozwoli na to, iż wyjedziesz wypoczęty oraz z wielką ochotą powrotu do Grodna. Na terenie obiektu jest miejsce na ognisko, grilla oraz parking strzeżony. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzęciem.

JAZDA KONNA
Na terenie Grodna mieści się Ośrodek Jeździecki oraz siedziba Klubu Jeździeckiego Grodno – Dwór. Stajnia oferuje naukę jazdy konnej pod opieką instruktora oraz treningi dla zaawansowanych jeźdźców. Ofertą skierowaną dla dzieci jest jazda na kucach. Zajęcia w zimie prowadzone są na zadaszonej hali jeździeckiej. Istnieje możliwość spędzenia wakacji z własnym koniem. 

WĘDKARSTWO
Jeżeli jesteś miłośnikiem wędkarstwa, bez wątpienia jest to miejsce dla Ciebie. W pobliżu kuźni i dworu położone są stawy rybne. 

RELAKS
Malownicze tereny sprzyjają relaksującym spacerom i wycieczkom rowerowym na wielu szlakach. Bliski kontakt z przyrodą sprzyja poprawie zdrowia i kondycji fizycznej. Położone w pobliżu Jezioro Kiełpińskie oraz Zalew Grudziński są miejscem czynnego wypoczynku. Niewątpliwą atrakcją Grodna jest rzadko spotykane na naszych terenach Szkockie Bydło Wyżynne – Highland Cattle. 

Atutem Grodna jest cisza, spokój i natura.